فروشگاه هدهد توسط شرکت به پندار سپید با شماره ثبت  271396 راه اندازی شده و کلیه محصولات آرایشی و بهداشتی موجود در فروشگاه دارای مجوز وزارت بهداشت میباشند.

این فروشگاه تحت قوانین جمهوری اسلامی فعالیت نموده و از ارائه محصولات  غیر مجاز به هر نحو خودداری مینماید.

ساعت کاری فروشگاه در روزهای غیر تعطیل شنبه تا چهارشنبه 8 - 16 و پنجشنبه 8 - 12 بوده و به سفارشهایی که بعد از ساعت اداری یا در روز تعطیل در سایت ثبت شوند در روز بعد رسیدگی خواهد شد.


 حمل و نقل :

خریدهای بالای پنجاه هزار تومان در محدوده شهر تهران به صورت رایگان و مبالغ کمتر با اخذ هزینه حمل 10 هزار تومانی  ارسال میگردد. سفارشهای شهرستان زیر پنجاه هزار تومان نیز با اخذ هزینه پست پیشتاز ارسال میگردد.

زمان تحویل کالا به مشتری در شهر تهران 24 تا 48 ساعت پس از درج سفارش و برای شهرستانها 72 ساعت تا 1 هفته و به صورت پستی خواهد بود.


عودت کالا :

خریدار میتواند کالای معیوب (به جز کالاهای آرایشی و بهداشتی) را حداکثر طی مدت 7 روز از زمان دریافت به شرکت عودت دهد در صورت تایید کارشناسان مبنی بر معیوب بودن کالا ، شرکت کالا را بدون دریافت هزینه حمل معاوضه مینماید.

در مورد محصولات آرایشی و بهداشتی شرط عودت کالا طی زمان 7 روزه ، عدم باز نمودن بسته بندی آن بوده و به دلیل الزام رعایت موازین بهداشتی ،فروشگاه از پذیرفتن این موارد معذور خواهد بود.

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout