فروشگاه اینترنتی هدهد در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به مشتریان عزیز اقدام به راه اندازی باشگاه ویژه مشتریان نموده است.بازدیدکنندگان محترم سایت به راحتی با ثبت نام در سایت به عضویت باشگاه مشتریان درآمده و میتوانند از مزایای آن بهرمند شوند.

مزایای عضویت در باشگاه مشتریان :
1-    اطلاع از فروشهای ویژه و تخفیفهای خاص در سریعترین زمان ممکن
2-    شرکت در قرعه کشی های ماهانه و کسب امتیاز قرعه کشی به ازای هر خرید از ویترین
3-    دریافت هدایای ارزشمند درکنار خرید محصول مورد نظر
4-    امکان کسب درآمد بی نظیر و مستمر در ازای معرفی فروشگاه به دیگران

ویترین هدهد :
در ویترین هدهد تعدادی محصول پرطرفدار و شناخته شده با قیمتی مناسب عرضه میشود و خرید از آن برای مشتری چند ویژگی دارد. اول اینکه اقلام موجود در ویترین دارای تخفیف 10 تا 40 درصدی بوده و نیز خرید از ویترین موجب کسب امتیاز قرعه کشی ماهانه هدهد خواهد بود. همچنین کسانی که علاقمند به کسب درآمد از باشگاه مشتریان هستند میتوانند با معرفی محصولات ویترین به دیگران و جذب مشتری جدید وارد این سیستم شوند.

نحوه عضویت در باشگاه مشتریان :
عضویت در باشگاه مشتریان هدهد تنها با ثبت نام در سایت امکان پذیر است. در ابتدا مشتری محترم میبایست اطلاعات شخصی و تماس خود را از طریق فرم ثبت نام سایت وارد نموده و در نهایت کد عضویت دریافت نماید.
مراحل ثبت نام بسیار ساده و روان بوده و از طریق گزینه عضویت در صفحه اصلی سایت مطابق با تصویر زیر میتوانید اقدام به ثبت نام نمایید.

نکته 1 : چنانچه از طریق یکی از مشتریان قدیمی فروشگاه معرفی شده اید میتوانید کد معرف خود را در زمان ثبت نام وارد نموده تا از مزایای مشتریان ویژه و همچنین سیستم درآمد زایی بهرمند گردید و درصورتیکه معرف ندارید کد 1001 (کد فروشگاه هدهد) را به عنوان معرف وارد نمایید. با ثبت معرف همان ابتدا 10 هزار تومان پاداش نقدی به حسابتان منظور میشود.

نکته 2 : حتما قبل از تکمیل ثبت نام ، اطلاعات مندرج در صفحه حفظ حریم شخصی را مطالعه نموده و تیک مربوط به قبول شرایط آن را بزنید.

پس از طی مراحل ثبت نام چنانچه اطلاعات وارد شده اشکال داشته باشد مجدد جهت اصلاح اطلاعات به همین صفحه ارجاع میشود و در صورت صحیح بودن اطلاعات صفحه حساب کاربری شخصی شما در اختیارتان قرار میگیرد. (تصویر زیر)از این پس با استفاده از ایمیل و کلمه عبوری که در ثبت نام مشخص نموده اید و از طریق گزینه ورود به حساب کاربری خود وارد شوید. لازم به ذکر است جهت ورود به جای ایمیل میتوانید از کد مشتری مخصوص به خودتان استفاده نمایید. درصورتیکه در زمان ثبت نام معرف خود را مشخص ننموده اید از طریق گزینه ثبت معرف در حساب کاربری این امکان وجود دارد.
در حساب کاربری ، مشخصات شما نمایش داده شده و از طریق گزینه های سمت راست صفحه میتواند حساب خود را مدیریت کنید. در صورتیکه که تمایل به کسب درآمد از طریق معرفی فروشگاه دارید میتوانید کد عضویت خود را در اختیار دیگران قرارداده تا در زمان ثبت نام به عنوان کد معرف استفاده شود. از این طریق به میزان خرید مشتری جدید از پاداش معرفی بهرمند خواهید شد.
نحوه محاسبه پاداش :
در سیستم کسب درآمد باشگاه مشتریان ، پاداش معرفی و پاداش ویژه هدهد محاسبه میشود. در "پاداش معرفی" به ازای هر خرید مشتری معرفی شده 7 تا 10 درصد قیمت محصول به عنوان پاداش برایتان محاسبه میشود و درصورتیکه خود شما حداقل یک خرید در هرماه داشته باشید پاداش هدهد را نیز دریافت خواهد کرد ( پاداش هدهد بخشی از سود یک ماهه فروشگاه به نسبت امتیاز خرید شما و خرید مشتریان معرفی شده شما بوده و به نوعی مشارکت در سود فروشگاه میباشد )
نحوه درخواست وجه و تسویه حساب :
فرض کنید پس از مدتی فعالیت و معرفی فروشگاه و عضویت مشتریان جدید در نتیجه خریدهای آنها وضعیت پاداشها در حساب کاربری شما به صورت زیر درآمده باشد

شما مبلغ مانده پاداش را به تومان از فروشگاه هدهد طلبکار هستید و میتوانید از طریق گزینه درخواست وجه از منوی سمت راست حساب کاربری تقاضای تسویه حساب نمایید. (شکل زیر)


پس از ثبت درخواست تسویه حساب ، پرداخت پس از بررسی واحد مالی فروشگاه و به صورت واریز به حساب بانکی مشتری انجام میشود. لازم به ذکر است درخواست تسویه حداکثر به مبلغ مانده پاداش و حداقل به مبلغ 100 هزار تومان قابل پذیرش بوده و طی مدت 72 ساعت از درخواست قابل انجام است. (هماهنگی جهت دریافت شماره حساب بانکی توسط واحد مالی و به صورت تلفنی صورت میپذیرد )


Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout